TARA CZC s.r.o.  
 
Hlavní strana Profil společnosti Aktivity společnosti Reference Kontaktujte nás Novinky
 
 
Novinky   (2005-05-19)   Dnes byla spu?t?na internetová prezentace TARA CZC s.r.o.
 
   
 

Profil firmy

Společnost TARA CZC, s.r.o. byla založena daňovou poradkyní v roce 1998 pod původním názvem TARA Cerhovice spol. s r.o. Společnost byla pokračováním činnosti daňové poradkyně od roku 1993.

Aktivity společnosti v oblasti vedení účetnictví, daňového poradenství auditů, služeb pro správce konkurzní podstaty a vlastní činnosti správce konkurzní podstaty a mnoha dalších se od té doby úspěšně rozvíjejí nejen na území oblasti Berounska. Pracovníci firmy jsou odborníky s bohatými zkušenostmi v uváděných i souvisejících oborech.

Úspěchy firmy vycházejí z filozofie poskytování kvalitních služeb nejen velkým firmám, ale i střední klientele jako rovnocenným podnikatelským jednotkám, které řeší stejné daňové a účetní problémy. Samozřejmostí je dokonalé poznání problematiky klienta, jeho historie a současného ekonomického postavení. Všem klientům je poskytován komplexní servis daňový, účetní, právní poradenství a mzdové a personální poradenství.

V roce 2002 se firma stala společníky auditorské firmy VDG, Podzimek a Šuma s.r.o. a přijala současný název TARA CZC, s.r.o., čímž vznikla firma, která je součástí jedné z největších daňových a auditorských firem v ČR.

Vlastní provádění účetních služeb je soustředěno v provozovně v Cerhovicích, poradenská činnost je poskytována jak v provozovně v Cerhovicích, tak v sídle společnosti VGD, Podzimek a Šuma s.r.o., sídlící v Praze a nebo přímo v sídle klienta.

 

 

 
(c) 2004 TARA CZC, s.r.o., webdesign & programming Studio PROUDY